HAK416N Classic Grained
BOSS

HAK416N Classic Grained

Шифра на артикл: 30528
Šifra proizvođača: Classic Grained
0 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BOSS
Пол Машки
Материјал на приврзок Кожа, Хром
Должина на привезок 30
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 3.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 4.390 МКД
Додадено во омилени
Цена 2.490 МКД
Додадено во омилени
Цена 2.490 МКД