SKJ0091040508    AGNETHE
SKAGEN

SKJ0091040508 AGNETHE

Шифра на артикл: 10811
0 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Дијаметар на прстен 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол