JUBE04187JWYGT/U HOOPS I DID IT AGAIN
GUESS

JUBE04187JWYGT/U HOOPS I DID IT AGAIN

Шифра на артикл: 30442
Šifra proizvođača: HOOPS I DID IT AGAIN
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 40
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30725
3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30606
1.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30502
4.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30491
4.290 МКД