JF04667040 506 HARLOW
JF04667040 506 HARLOW
JF04667040 506 HARLOW
JF04667040 506 HARLOW
JF04667040 506 HARLOW
JF04667040 506 HARLOW
JF04667040 506 HARLOW
JF04667040 506 HARLOW
FOSSIL

JF04667040 506 HARLOW

Шифра на артикл: 29899
Šifra proizvođača: HARLOW
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30700
5.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30699
5.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30645
6.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30646
6.590 МКД