35000645D ELEMENTAL
35000645D ELEMENTAL
35000645D ELEMENTAL
35000645D ELEMENTAL
35000645D ELEMENTAL
35000645D ELEMENTAL
CALVIN KLEIN

35000645D ELEMENTAL

Шифра на артикл: 29577
Šifra proizvođača: ELEMENTAL
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30045
2.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30044
2.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29793
4.490 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29792
4.490 МКД