SKJ1759710 KARIANA
SKAGEN

SKJ1759710 KARIANA

Шифра на артикл: 29001
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
6.690 МКД
6.021 МКД
Заштеда: 669 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 21
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29588
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29597
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29434
2.331 МКД
Заштеда 10%
2.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29415
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД