JF04587710 HERITAGE
FOSSIL

JF04587710 HERITAGE

Шифра на артикл: 28990
Šifra proizvođača: HERITAGE
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 42
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29785
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29781
7.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29627
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29606
3.590 МКД