ESER23158LSI CHUNKY COLOR
ESPRIT

ESER23158LSI CHUNKY COLOR

Шифра на артикл: 28865
Šifra proizvođača: CHUNKY COLOR
0 МКД
2.490 МКД
2.241 МКД
Заштеда: 249 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 27
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност East Gate Mall, Битола - Широк Сокак