ESCO23008LYG BOLD
ESPRIT

ESCO23008LYG BOLD

Шифра на артикл: 28853
Šifra proizvođača: BOLD
0 МКД
1.890 МКД
1.701 МКД
Заштеда: 189 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на обетки (mm) 15
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Diamond Mall, East Gate Mall, Куманово, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29612
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29588
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29597
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29528
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД