BEIE011 DESIDERI
BROSWAY

BEIE011 DESIDERI

Шифра на артикл: 28759
Šifra proizvođača: DESIDERI
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 22
Боја на накит Златна
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29785
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29781
7.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29627
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29606
3.590 МКД