BEIE016 DESIDERI
BROSWAY

BEIE016 DESIDERI

Шифра на артикл: 30473
Šifra proizvođača: DESIDERI
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 46
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 31161
Цена 3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31163
Цена 3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31158
Цена 4.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31046
Цена 2.990 МКД