SKJ1739710 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1739710 SEA GLASS

Шифра на артикл: 28416
Šifra proizvođača: SEA GLASS
0 МКД
3.690 МКД
3.321 МКД
Заштеда: 369 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Должина на накит (mm) 7
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29001
6.021 МКД
Заштеда 10%
6.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29011
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29002
4.041 МКД
Заштеда 10%
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28913
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД