JUBE03038JWRGT/U LOVELY GUESS
GUESS

JUBE03038JWRGT/U LOVELY GUESS

Шифра на артикл: 28374
Šifra proizvođača: LOVELY GUESS
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 12
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 27261
4.041 МКД
Заштеда 10%
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26739
7.281 МКД
Заштеда 10%
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26521
3.913 МКД
Заштеда 30%
5.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26117
1.791 МКД
Заштеда 10%
1.990 МКД