SKJ1816791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1816791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1816791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1816791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1816791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1816791 SOFIE SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1816791 SOFIE SEA GLASS

Шифра на артикл: 29889
Šifra proizvođača: SOFIE SEA GLASS
0 МКД
5.890 МКД
5.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Должина на накит (mm) 5
Боја на накит Бела, Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29890
3.290 МКД