SZS106 BASIC
SECTOR

SZS106 BASIC

Шифра на артикл: 28274
Šifra proizvođača: BASIC
0 МКД
2.190 МКД
1.971 МКД
Заштеда: 219 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 180+30
Боја на накит Сребрена, Црвена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28280
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 28273
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД