JCRG01233107 Garda
JUST CAVALLI

JCRG01233107 Garda

Шифра на артикл: 28198
Šifra proizvođača: Garda
0 МКД
3.090 МКД
2.163 МКД
Заштеда: 927 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28856
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28859
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28858
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28857
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД