35000451 ELONGATED DROPS
CALVIN KLEIN

35000451 ELONGATED DROPS

Шифра на артикл: 27919
Šifra proizvođača: ELONGATED DROPS
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 38
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 28268
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28197
6.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28203
4.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28053
6.490 МКД