35000447C ELONGATED DROPS
CALVIN KLEIN

35000447C ELONGATED DROPS

Шифра на артикл: 27914
Šifra proizvođača: ELONGATED DROPS
0 МКД
5.790 МКД
5.211 МКД
Заштеда: 579 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28856
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28859
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28858
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28857
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД