LS1780-1/1 URBAN WOMAN
LOTUS

LS1780-1/1 URBAN WOMAN

Шифра на артикл: 27419
Šifra proizvođača: URBAN WOMAN
0 МКД
1.790 МКД
1.611 МКД
Заштеда: 179 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Додадено во омилени
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД
Додадено во омилени
2.061 МКД
Заштеда 10%
2.290 МКД