LS2190-2/4 URBAN MAN
LOTUS

LS2190-2/4 URBAN MAN

Шифра на артикл: 27377
Šifra proizvođača: URBAN MAN
0 МКД
1.190 МКД
1.071 МКД
Заштеда: 119 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд LOTUS
Пол Машки
Материјал на накит Вулкански камен, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Сива, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак