LS2055-2/1 URBAN MAN
LOTUS

LS2055-2/1 URBAN MAN

Шифра на артикл: 27373
Šifra proizvođača: URBAN MAN
0 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LOTUS
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30983
3.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30537
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30542
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30541
6.290 МКД