LS2088-2/1 BLISS
LOTUS

LS2088-2/1 BLISS

Шифра на артикл: 27396
Šifra proizvođača: BLISS
0 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на алка (mm) 67
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28872
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 28884
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 28767
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 28752
2.890 МКД