LS1868-2/1 BLISS
LOTUS

LS1868-2/1 BLISS

Шифра на артикл: 30589
Šifra proizvođača: BLISS
0 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 203
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31197
Цена 6.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 31118
Цена 4.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 30988
Цена 6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30602
Цена 2.490 МКД