35000306 TWISTED RING
CALVIN KLEIN

35000306 TWISTED RING

Шифра на артикл: 26170
Šifra proizvođača: TWISTED RING
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак, Охрид
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД
Додадено во омилени
4.190 МКД