БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BEH21 EMPHASIS
BROSWAY

BEH21 EMPHASIS

Шифра на артикл: 25993
Šifra proizvođača: EMPHASIS
0 МКД
4.690 МКД
4.221 МКД
Заштеда: 469 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 55
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26143
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25855
4.041 МКД
Заштеда 10%
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25220
5.301 МКД
Заштеда 10%
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24440
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД