EGS2967221 CORE EXTENSIONS
EGS2967221 CORE EXTENSIONS
EGS2967221 CORE EXTENSIONS
EGS2967221 CORE EXTENSIONS
EMPORIO ARMANI

EGS2967221 CORE EXTENSIONS

Шифра на артикл: 25820
Šifra proizvođača: CORE EXTENSIONS
0 МКД
10.290 МКД
10.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 40
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29196
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28915
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28374
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27261
4.490 МКД