EGS3006221 SENTIMENTAL
EMPORIO ARMANI

EGS3006221 SENTIMENTAL

Шифра на артикл: 30689
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL
0 МКД
7.090 МКД
7.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 15
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30688
6.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30638
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30597
1.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30259
5.590 МКД