EGS2964221 ICONIC
EMPORIO ARMANI

EGS2964221 ICONIC

Шифра на артикл: 25819
Šifra proizvođača: ICONIC
0 МКД
11.690 МКД
11.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 63
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29196
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28915
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28374
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27261
4.490 МКД