SZV99 BANDY
SECTOR

SZV99 BANDY

Шифра на артикл: 25329
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 205
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30375
7.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 30380
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 30253
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 30250
4.090 МКД