SKJ1581710 AGNETHE
SKJ1581710 AGNETHE
SKJ1581710 AGNETHE
SKJ1581710 AGNETHE
SKJ1581710 AGNETHE
SKJ1581710 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1581710 AGNETHE

Шифра на артикл: 24922
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
5.990 МКД
3.594 МКД
Заштеда: 2.396 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 13.5
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29612
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29588
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29597
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29528
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД