EGS2900710 SENTIMENTAL
EGS2900710 SENTIMENTAL
EGS2900710 SENTIMENTAL
EGS2900710 SENTIMENTAL
EGS2900710 SENTIMENTAL
EGS2900710 SENTIMENTAL
EMPORIO ARMANI

EGS2900710 SENTIMENTAL

Шифра на артикл: 24549
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL
0 МКД
8.790 МКД
8.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 7
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29785
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29781
7.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29627
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29606
3.590 МКД