САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JUBB01336JWRGS RE-LEAF
GUESS

JUBB01336JWRGS RE-LEAF

Шифра на артикл: 24436
Šifra proizvođača: RE-LEAF
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24189
6.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 24073
5.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 23932
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 23770
2.990 МКД