САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
35000043 FACETED HEART
CALVIN KLEIN

35000043 FACETED HEART

Шифра на артикл: 24221
Šifra proizvođača: FACETED HEART
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 10
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24778
5.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24692
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24225
5.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24215
5.090 МКД