BYM110 SYMPHONIA
BROSWAY

BYM110 SYMPHONIA

Шифра на артикл: 24088
Šifra proizvođača: SYMPHONIA
0 МКД
7.590 МКД
3.795 МКД
Заштеда: 3.795 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 900
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД