BYM156 SYMPHONIA
BROSWAY

BYM156 SYMPHONIA

Шифра на артикл: 30475
Šifra proizvođača: SYMPHONIA
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 17.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 6.190 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.590 МКД