BHK317 CHAKRA
BROSWAY

BHK317 CHAKRA

Шифра на артикл: 24077
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.890 МКД
2.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на алка (mm) 70
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30598
1.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 27388
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 26983
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26336
1.790 МКД