БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK356 CHAKRA
BROSWAY

BHK356 CHAKRA

Шифра на артикл: 23669
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.690 МКД
2.421 МКД
Заштеда: 269 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на алка (mm) 70
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26364
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26361
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 26360
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 26359
2.190 МКД