БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHKB048 CHAKRA
BROSWAY

BHKB048 CHAKRA

Шифра на артикл: 22980
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
3.590 МКД
3.231 МКД
Заштеда: 359 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22898
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22889
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22867
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22624
1.701 МКД
Заштеда 10%
1.890 МКД
Количина: 1