БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JUBN01154JWRHYGT/U ROUND HARMONY
GUESS

JUBN01154JWRHYGT/U ROUND HARMONY

Шифра на артикл: 22894
Šifra proizvođača: ROUND HARMONY
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна, Сребрена
Сезона FW21
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara