БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JUBE01160JWRHYGT/U ROUND HARMONY
GUESS

JUBE01160JWRHYGT/U ROUND HARMONY

Шифра на артикл: 22885
Šifra proizvođača: ROUND HARMONY
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна, Сребрена
Сезона FW21
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 17679
3.411 МКД
Заштеда 10%
3.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 15403
3.591 МКД
Заштеда 10%
3.990 МКД
Количина: 1