БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1483791 ELIN
SKJ1483791 ELIN
SKJ1483791 ELIN
SKJ1483791 ELIN
SKAGEN

SKJ1483791 ELIN

Шифра на артикл: 22581
Šifra proizvođača: ELIN
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 460
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен
Достапност ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.590 МКД
Додадено во омилени
2.590 МКД
Додадено во омилени
2.590 МКД
Додадено во омилени
9.390 МКД