БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1473791 AGNETHE
SKJ1473791 AGNETHE
SKJ1473791 AGNETHE
SKJ1473791 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1473791 AGNETHE

Шифра на артикл: 22578
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.590 МКД
Додадено во омилени
2.590 МКД
Додадено во омилени
2.590 МКД
Додадено во омилени
9.390 МКД