БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JUBE01096JWYGT/U KEEP ME CLOSE
GUESS

JUBE01096JWYGT/U KEEP ME CLOSE

Шифра на артикл: 22534
Šifra proizvođača: KEEP ME CLOSE
0 МКД
1.790 МКД
1.611 МКД
Заштеда: 179 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22911
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22885
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22521
1.071 МКД
Заштеда 10%
1.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 18279
2.034 МКД
Заштеда 40%
3.390 МКД
Количина: 1