БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBE28116 NEVER WITHOUT
GUESS

UBE28116 NEVER WITHOUT

Шифра на артикл: 22521
Šifra proizvođača: NEVER WITHOUT
0 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, OUTLET Аеродром, Тетово Центар, Гостивар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22885
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22534
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22522
1.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 18279
3.390 МКД
Количина: 1