БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBE28115 NEVER WITHOUT
GUESS

UBE28115 NEVER WITHOUT

Шифра на артикл: 22520
Šifra proizvođača: NEVER WITHOUT
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22885
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22534
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22522
1.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22521
1.190 МКД
Количина: 1