БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00950108 Sempre
JUST CAVALLI

JCRG00950108 Sempre

Шифра на артикл: 22480
Šifra proizvođača: Sempre
0 МКД
2.590 МКД
2.331 МКД
Заштеда: 259 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22901
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22900
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22896
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22886
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1