БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2790327 WRAP BRAIDED
TOMMY HILFIGER

2790327 WRAP BRAIDED

Шифра на артикл: 22363
Šifra proizvođača: WRAP BRAIDED
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22953
3.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22945
3.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22851
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22850
2.690 МКД
Количина: 1