БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BIL31B TAILOR
BROSWAY

BIL31B TAILOR

Шифра на артикл: 22237
Šifra proizvođača: TAILOR
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22901
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22900
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22896
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22886
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1