БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1449998 ELIN
SKAGEN

SKJ1449998 ELIN

Шифра на артикл: 21863
Šifra proizvođača: ELIN
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 215
Боја на накит Златна
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22980
3.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22889
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22867
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22624
1.890 МКД
Количина: 1