БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1439791 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1439791 AGNETHE

Шифра на артикл: 21857
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 15
Боја на накит Роуз Голд
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Куманово, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22531
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22523
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22477
3.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22476
3.190 МКД